Medycyna

Karboksyterapia - na czym polega ten zabieg?

Marka Biogenica Klinika Piękna to istniejący od 2009 roku gabinet medycyny oraz dermatologii estetycznej a także chirurgii plastycznej, usytuowany w Plewiskach niedaleko Poznania. W salonie lekarskim Biogenica wyszukamy nowatorską propozycję usług z gamy medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, ujędraniającej.

Komentarze: 0


Rehabilitacja pourazowa w Poznania

Delegatem firmy Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z praoletnim przeszkoleniem. W 2014 roku zadecydował rozpocząć edukację w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii należąca do Osteopathic European Academic Network – konfederacji łączącej wybitne instytucje edukacyjne osteopatyczne w Europie. Poprzez trzy lata szkoleń Piotr Czarnecki zrealizował ponad 20 trzydniowych.

Komentarze: 0


Firma Biogenica Klinika Piękna

Firma Biogenica Klinika Piękna to klinika medycyny i dermatologii regeneracyjnej. Biogenica to miejsce przyjazne pacjentom, które posiada w sobie propozycję lekarza medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i laseroteriapii. Główne zabiegi wykonywane w gabinecie to zabiegi z regeneracji skóry Spółka wyspecjalizowała się także w zabiegach wykorzystujących CO2, posiada najnowocześniejsze urządzenia nieodzowne.

Komentarze: 0