Rehabilitacja pourazowa w Poznania

Delegatem firmy Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z praoletnim przeszkoleniem. W 2014 roku zadecydował rozpocząć edukację w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii należąca do Osteopathic European Academic Network – konfederacji łączącej wybitne instytucje edukacyjne osteopatyczne w Europie. Poprzez trzy lata szkoleń Piotr Czarnecki zrealizował ponad 20 trzydniowych szkoleń z medycyny osteopatycznej. Pozyskał wykształcenie oraz holistyczne ustosunkowanie się umożliwiające na pewną terapię, a w związku z tym coraz to lepszą ciekawość do ponownej nauki. Każdego dnia zgłębia tajność anatomii ludzkiego korpusu po to aby bywać bardziej efektywnym w działalności z Chorym. Piotr Czarnecki odznacza się w kontekście pozostałych rehabilitantów, jednostkowym podejściem do każdego Chorego. Specjalnością pracowni Fizjosports jest fizjoterapia a także rehabilitacja. Marka oferuje cykl porad fizjoterapeutycznych. Pomaga powrócić do sprawności Chorym po manewrach ortopedycznych, wypadkach jak też po urazach neurologicznych. Nadto marka zajmuje się także fizjoterapią dla spostsmenów po pokonanych stłuczeniach. Spółka Fizjosports w fizjoterapii stosuje metodyki osteopatyczne, terapię manualną, terapię punktów spustowych, masaż tkanek miękkich, kinesio taping jak również core stability.